Mikrosol Leke Sökücü (5kg.)

Endüstriyel halı yıkama makinalarında ve halı yıkama tesislerinde kullanılır. Halılardaki ve koltuk, döşeme gibi eşyalarda lekeleri çıkarır. Halı, koltuk, döşemelerdeki mürekkep, boya, ruj, yağ lekesi gibi zor lekelerde güvenle kullanabileceğiniz çok amaçlı bir leke sökücüdür. Bazı halı türleri iplik yapısındaki farklılık nedeni ile farklı reaksiyonlar verebilir. Bu nedenle lokal uygulamalarda ürünü kullanmadan önce halının küçük bir yerinde deneme yapınız.

KULLANIM ŞEKLİ
Mix Mikrosol Leke Çıkarıcı ile yüksek performans alabilmeniz için yazılı olan bilgiler dahilinde kullanmanızı gerekli durumlarda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Otomatik/manuel makinalarda veya yerde yıkamada 1/100 oranında seyreltilmiş şampuanın içine 500 gr ilave edilerek veya harici olarak ta kullanılabilir. Ortalama 130-150m2 yıkayacak şekilde ayarlama yapınız. Kuru halıya uygulama sonrası kesinlikle durulama öneriyoruz, aksi halde bazı halılarda ve durumlarda yüzeyde gölgelenme kalabilir. Şayet durulama yapılmayacaksa nemli bir bezle iyice silinmelidir.

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocuklardan uzak tutun. Kullanım sonrası elinizi yıkayın. Koruyucu eldiven, kıyafet, maske, gözlük kullanın. DERİ İLE TEMAS HALİNDE İSE: Bol sabun ve su ile yıkayın. Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya hekimi arayın. Özel müdahale gerekli(etikete bakın) Ciltte tahriş söz konusu ise: Tıbbi yardım/müdahale alın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın.GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ise kontak lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin.. El,yüz,vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Yanıcı maddelerden uzak bir yerde depolayın. Kapalı yerlerde uzun süre solumayın. Kullanmadan önce temizlenecek halı/kanepe/döşeme/tekstil ürününün görünmeyecek bir kısmında deneyiniz.

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Ürünün Yüzeye Uygulanması Yerde yıkamada 1/100 oranında seyreltilmiş şampuanın içine 500 gr. ilave edilerek veya harici olarak da kullanılabilir. Ortalama 130-150m2 yıkayacak şekilde ayarlama yapınız.


İlgili Ürünler