Mix Yüzey Temizleyici (Beyaz Sabun 20kg.)

Mix Yüzey Temizleyicisini ev ve ofisinizin fayans ve parke gibi alanlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Beyaz sabun kokusu ile evinizde hoş bir ortam yaratın. Mix Yüzey Temizleyicisi, %100 hijyen ve parlaklık sağlar.

KULLANMA TALİMATI
Genel temizlikte 5 lt suya 2 kapak Mix Yüzey Temizleyicisi koyun ve karıştırın. Temizledikten sonra durulamanıza gerek yok. Zor kirlerde; az miktarda mix yüzey temizleyiciyi sulandırmadan doğrudan bezin ya da kirin üzerine dökün ve silin. Temizledikten sonra durulama yapın.

KULLANICININ DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Gıda ile temas eden yüzeyler için: sadece sert gözeneksiz yüzeylerde kullanınız ve suyla iyice durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulduğunda kendinizi iyi hissetmiyorsanız ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayınız. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı veya etiketi saklayınız. Ürün tamamen bitmeden kutunun geri dönüşümü yapılmamalıdır. Atıklarını ve kaplarını güvenli bir biçimde bertaraf ediniz.