Mix Çamaşır Suyu (5kg.)

Mix Kıvamsız Çamaşır Suyu geliştirilmiş özel formülü ile temizlikte üstün hijyen sağlar. Mikrop ve bakterilerden arındırır.

KULLANMA TALİMATI
Otomatik makinalarda; beyaz çamaşırlarınızı makinanıza koyunuz. Deterjanınızı ana yıkama bölmesine yerleştiriniz. Ön yıkamalı bir program seçiniz ve makinanızı çalıştırınız. Makinanız su aldığı sırada 170 ml( yaklaşık 2 çay bardağı) Mix Çamaşır Suyunu ön yıkama gözüne ekleyiniz. Beyazlarda en iyi sonucu almak için Mix Çamaşır Suyunu makinanızın su alması tamamlanırken ekleyiniz. Bütün otomatik çamaşır makinalarında güvenle kullanılabilir.
Otomatik olmayan makinalarda; Makinanızı soğuk su ile doldurunuz ve 170 ml (yaklaşık 2 çay bardağı) Mix Çamaşır Suyunu makinanıza dökünüz. Deterjan eklemeyiniz. Beyaz çamaşırlarınızı makinanıza koyunuz, makinanızı çalıştırınız ve 30 dk yıkayınız. Çamaşırlarınızı soğuk suda durulayınız ve makinadaki suyu değiştiriniz. Deterjan ile normal yıkamanıza devam ediniz.
Elde: 15 lt soğuk suya 85 ml(yaklaşık 1 çay bardağı) Mix Çamaşır Suyu ekleyiniz. Beyazlarınızı 30 dk suda bekletiniz. Deterjan eklemeyiniz. Çamaşırlarınızı soğuk su ile durulayınız ve suyu değiştiriniz. Deterjan ile normal yıkamanıza devam ediniz.
Ev temizliğinde: Fayans, seramik, lavabo, küvet, mutfak tezgâhı gibi yıkanabilir yüzeylerde: 15 lt suya 170 ml (yaklaşık 2 çay bardağı ) Mix Çamaşır Suyu ekleyiniz. Yüzeyi temizleyiniz, 10 dakika bekleyiniz ve bol su ile durulayınız.
Tuvalet Temizliğinde: 170ml (yaklaşık 2 çay bardağı) Mix Çamaşır Suyunu doğrudan yüzeye dökünüz. 10 dakika bekleyiniz ve bol su ile durulayınız. Lekesiz beyazlık için MİX ÇAMAŞIR SUYU ’nu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

KULLANICININ DİKKATİNE
Kullanmadan önce etiketi mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Kesinlikle diğer temizlik ürünleri ve asidik ürünlerle karıştırmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Çamaşırlarınızı ve bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra bol su ile durulayınız. Cildi korumak amacıyla ellerin deterjanla uzun süre temasından kaçınınız. Temas halinde cildinizi bol su ile durulayınız. Koruyucu eldiven, kıyafet, maske, gözlük kullanın. Çevreye verilmesinden kaçının. Ciddi cilt yanıklarına ve göz hasarına yol açar. Sucul ortamda çok toksiktir. YUTULDUĞUNDA: Ağzınızı çalkalayın istifra etmeye ÇALIŞMAYIN. DERİ (veya saç) İLE TEMAS HALİNDE: Kirli giysilerinizi hemen çıkarın. Cildi duş ile durulayın. Kirlenmiş giysinizi yeniden kullanmadan önce yıkayın. SOLUNDUĞUNDA: Zarar gören kişiyi temiz havaya çıkarın ve kolay biçimde nefes alması için rahat bir pozisyonda tutun. Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya hekimi arayın. GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ise kontak lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin. Döküntüleri toplayın. Depolama, Kilit altında saklayın. Cilt ile temas ettiğinde en azından 15 dakika bol su ile yıkayın. Kirlenmiş kıyafetlerinizi çıkarın. Tahriş söz konusu ise doktora başvurun. İçeriği/kabı tehlikeli atık olarak bertaraf edin. Yiyeceklerde, içeceklerden ve hayvan yemlerinden uzak tutun. İçinde basınç oluşmuş ambalajları açmayın. Serin, kuru ve iyi havalandırılan bir ortamda uyumlu olmayan maddelerden(asit ihtiva eden) uzak olarak depolayın. İyi kapatılmış kaplarda sıcaktan ve direk güneş ışığından koruyun. Zemin ürüne karşı geçirgen olmamalı ve ürünün kazara dökülmesi halinde kanal sistemiyle belli bir yerde toplanması sağlanmalıdır. Depo hayvan besleme alanlarından uzak olmalıdır. Ürün asitler, nikel bakır, kalay, manganez ve demirle reaksiyona girer.


İlgili Ürünler