Mix Çamaşır Suyu (Kıvamlı 20kg.)

Yoğun kıvamlı özel formülü ile uzun süreli koruma ve ultra hijyen sağlar. Mikropları öldürür ve kireci önler. Yoğun kıvamlı formülü ile sifonu çektikten sonra bile yüzeye tutunarak etkisini sürdürür. Her gün düzenli kullanımı ile sizin ve ailenizin korunmasına yardımcı olur.

Direk olarak sert yüzeylere uygulayın. 5 dakika bekledikten sonra durulayın.

KULLANMA TALİMATI
Klozetler; Klozet kenarı kıvrımının içine üst kısmından başlayarak sıkın ve gece boyunca beklemeye bırakın.
Mutfak / Banyo Lavabo Delikleri: Lavabo deliğine sıkarak kullanın.Lavabolar: Lavaboya döktükten sonra 5 dk bekleyin, gerekirse fırça ya da bez yardımı ile yayarak köpürmesini sağlayın ve daha sonra bol su ile durulayın.
Yerler ve Geniş Yüzeyler: 5 lt suya 180 ml Mix Kıvamlı Çamaşır suyu ekleyin.
Çamaşırlarda Kullanım (Temizlik Etkisi): Çamaşırlarınızı beyazlatmak ve leke çıkarmak için 5 litre suya 15 ml Mix Kıvamlı Çamaşır suyu ekleyin, iyice karıştırın, 45 dakika beklettikten sonra durulayın ve deterjan ile normal yıkamanıza devam edin. Daha yoğun kirler için 30 ml Mix Kıvamlı Çamaşır Suyu ekleyin. Gece boyunca bekletecekseniz, kullanım miktarını yarıya indirin.
Otomatik Makinede: Beyaz çamaşırlarınızı makineye yerleştirin. Ön yıkamalı bir program seçin. Ana yıkama gözüne deterjan koyup, makinenizi çalıştırın. Makineniz su alırken 1,5 çay bardağı (127,5 ml) Mix Kıvamlı Çamaşır Suyu ’nu ön yıkama gözüne dökün.
Kullanmadan önce etiketi mutlaka okuyunuz.

KULLANICININ DİKKATİNE
Kullanmadan önce etiketi mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Kesinlikle diğer temizlik ürünleri ve asidik ürünlerle karıştırmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Çamaşırlarınızı ve bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra bol su ile durulayınız. Cildi korumak amacıyla ellerin deterjanla uzun süre temasından kaçınınız. Temas halinde cildinizi bol su ile durulayınız.
Koruyucu eldiven, kıyafet, maske, gözlük kullanın. Çevreye verilmesinden kaçının. Ciddi cilt yanıklarına ve göz hasarına yol açar. Sucul ortamda çok toksiktir. YUTULDUĞUNDA: Ağzınızı çalkalayın istifra etmeye ÇALIŞMAYIN. DERİ (veya saç) İLE TEMAS HALİNDE: Kirli giysilerinizi hemen çıkarın. Cildi duş ile durulayın. Kirlenmiş giysinizi yeniden kullanmadan önce yıkayın. SOLUNDUĞUNDA: Zarar gören kişiyi temiz havaya çıkarın ve kolay biçimde nefes alması için rahat bir pozisyonda tutun. Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya hekimi arayın. GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ise kontak lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin. Döküntüleri toplayın. Depolama, Kilit altında saklayın. Cilt ile temas ettiğinde en azından 15 dakika bol su ile yıkayın. Kirlenmiş kıyafetlerinizi çıkarın. Tahriş söz konusu ise doktora başvurun. İçeriği/kabı tehlikeli atık olarak bertaraf edin.
Yiyeceklerde, içeceklerden ve hayvan yemlerinden uzak tutun. İçinde basınç oluşmuş ambalajları açmayın. Serin, kuru ve iyi havalandırılan bir ortamda uyumlu olmayan maddelerden(asit ihtiva eden) uzak olarak depolayın. İyi kapatılmış kaplarda sıcaktan ve direk güneş ışığından koruyun. Zemin ürüne karşı geçirgen olmamalı ve ürünün kazara dökülmesi halinde kanal sistemiyle belli bir yerde toplanması sağlanmalıdır. Depo hayvan besleme alanlarından uzak olmalıdır. Ürün asitler, nikel bakır, kalay, manganez ve demirle reaksiyona girer.