Mix Kireç-Pas Çözücü (750ml.)

Mix Pas ve kireç sökücü, güçlü formülü ile her türlü kireç ve pas lekesini %100 çıkarır ve derinlemesine temizlik sağlar.

Çaydanlık, su ısıtıcısı, duşa kabin, duş başlığı, lavabo, tuvalet ve küvet, fayans ve seramik banyo yüzeyleri, cam eşyalar ve yüzeylerde kullanıma uygundur.

KULLANMA TALİMATI
Mix pas ve kireç çözücüyü çaydanlık veya su ısıtıcınıza doğrudan dökünüz. Etki sesi kesilene ve kireç temizlenene kadar bekleyiniz. Daha sonra çaydanlığınızı, su ısıtıcınızı birkaç kez bol su ile durulayınız. Gerekirse işlemi tekrarlayınız. Fayans, banyo ve cam yüzeylerinde lt suya çay bardağı (100 ml) Mix Pas ve Kireç Çözücüyü karıştırarak uygulayınız. Temizlik sonrası yüzeyi bol su ile durulayınız.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Çamaşır suyu ve başka temizlik ürünleri ile kesinlikle karıştırmayınız, birlikte kullanmayınız. Mermer, doğal taş, muşamba gibi aside dayanıksız yüzeylerde kesinlikle kullanmayınız. Emaye, demir, bakır, prinç, çinko malzemeler ve kaplamalar üzerinde kullanmayınız. Boyalı, sıcak, çizik ve hasar görmüş yüzeyler ve malzemelerde kullanmayınız. Diğer tüm bölgelerde kullanmadan önce test ediniz.
Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. El, yüz, vücut ve gıda temizliğinde kullanmayın. Serin yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kullanma sırasında çıkan dumanı solumayınız. Kireç çözme işlemi bittikten sonra kabı ve yüzeyi bol su ile durulayınız. Elleçlemeden sonra su ile iyice yıkayınız. İçeriği/kabı ulusal yönetmeliklere uygun bertaraf ediniz. Ciddi cilt yanıklarına ve göz hasarına yol açar. Koruyucu eldiven/ koruyucu kıyafet/ göz koruyucu/ yüz koruyucu kullanınız. DERİ(veya saç)İLE TEMASI HALİNDE İSE: Kirlenmiş tüm giysilerinizi hemen kaldırınız/çıkartınız. Cildinizi bol su ile yıkayınız. SOLUNDUĞUNDA: Zarar gören kişiyi temiz havaya çıkartınız ve kolay bir biçimde nefes alması için rahat bir pozisyonda tutunuz. GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayınız. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartınız. Durulamaya devam ediniz. YUTULDUĞUNDA: Ağzınızı çalkalayınız. İstifra etmeye, kusmaya ÇALIŞMAYINIZ. ZEHİRLENME DURUMUNDA: Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM) ‘nin nolu telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetleri’nin 112 nolu telefonunu arayınız.