Mix Banyo Temizleyici (750ml.)

Mix banyo temizleyici, banyonuzdaki kireç birikintilerini ve sabun lekelerini söker atar. Fayans ve diğer banyo yüzeylerinde su ve kir tutmayan teknolojisi ile %100 parlaklık sağlar.

Temizlik yapılacak yüzeylere direkt uygulanır. Fırça veya sünger yardımıyla ovun. Birkaç dakika bekledikten sonra bol su ile durulayın. Zorlu ve inatçı kirlerde daha etkili bir sonuç elde etmek için silmeden önce birkaç dakika bekleyin.

KULLANMA TALİMATI
Çamaşır suyu ve diğer temizlik ürünleri ile karıştırılmaz. Boyalı ahşap, alüminyum, muşamba, mermer ve diğer doğal taş yüzeylerde kullanmayınız. Plastik, titanyum emaye veya boyalı metal yüzeylerde uzun süre temas ettirmeyin ve kullanımdan sonra iyice durulayın. Yeni ve farklı yüzeyler üzerinde uygulamadan önce küçük ve görünmeyen bir yerde deneyin. Kullanım sonrası eli yıkayın. Koruyucu eldiven, kıyafet, maske, gözlük kullanın. GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ise kontak lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise: Tıbbi yardım /bakım alın. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.


İlgili Ürünler