Mix Diwan Konsantre Koltuk Şampuanı (5kg.)

Diwan köpük ayarlı bir üründür. İçeriğindeki aktif kimyasallar sayesinde koltuk yüzeylerinde oluşan kirleri kolayca çıkarır. Parlatıcı etkisiyle yıkanan koltuklarda canlı bir görünüm sağlar. Yumuşatıcı etkisi ile koltuklar yıkandıktan sonra sertliği gidererek koltuklarda hoş bir koku bırakır.

KULLANIM MİKTARI ve ŞEKLİ
Her türlü koltuk, döşeme ve halıf-lex temizliğinde makine içerisinde güvenle kullanılabilir.20 Litre suya 200 ml oranında ilave edilerek kullanımı tavsiye edilir. Islak-kuru temizlik makinalarında ve vakumlu temizleme makinalarında; 20 lt / 200 ml oranında sulandırarak kullanabilirsiniz. Çok kirli halı, koltuk ya da diğer yüzeylerin temizliğinde, Mix M7 Leke Sökücü ile beraber Diwan Koltuk Şampuanı aynı miktarda ilave ederek kullanmanız önerilir. Mix Diwan Koltuk Şampuanı , köpük ayarlı bir üründür. Dolayısı ile vakum makinanızın kirli su haznesinde köpürme yapmaz. Fakat Mix M7 leke sökücü ilave ettiğiniz durumlarda, kullanım sırasında kirli su haznesini zaman zaman kontrol etmeniz gerekmektedir. Temizleme yapılacak ürünün etiketinde yer alan yıkama ve temizleme talimatlarına uyulması tavsiye edilir. Ürünün koltuğa sulandırılmadan direkt temas edeceği durumlarda koltuğun görünmeyen bir yerinde test edilmesi önerilir. Temizlik öncesi temizlenecek döşemenin, halının ya da koltuğun tozunun alınması daha iyi temizlik sonucu almak için faydalı bir uygulamadır. İçerisindeki güçlü yüzey aktif maddeler sayesinde koltuk yüzeylerinde oluşan kirleri ve lekeleri kolayca çıkarır. Parlatıcı etkilidir; Yıkanılan koltukların parlak ve capcanlı göründüğünü fark edeceksiniz. Konsantre olması nedeni ile ekonomiktir. Koltuk yıkama firmalarına maliyeti çok çok düşüktür.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutun. H315: Cilt tahrişlerine yol açar. H318: Ciddi göz hasarlarına yol açar. Kullanım sonrası elleri yıkayın. Koruyucu eldiven / göz koruyucu kullanın. Göz ile teması halinde: su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın. Deri ile teması halinde bol su ile yıkayın. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım alın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın. El, yüz ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Kullanım sonrası ellerinizi yıkayın.

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Ürünün Yüzeye Uygulanması 20 Litre suya 200 ml oranında ilave edilerek kullanılır. Temizleme yapılacak ürünün etiketinde yer alan yıkama ve temizleme talimatlarına uyulması tavsiye edilir.