Mix White Konsantre Halı Şampuanı ( 20kg.)

Mix White Halı Şampuanı Makina halılarının endüstriyel yıkama proseslerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş extra konsantre, halı yıkama şampuanıdır. Halıya parlaklık ve yumuşaklık vererek, halıda derinlemesine temizlik yapar. Yıkandıktan sonra halının kötü kokmasını engeller.

KULLANIM MİKTARI ve ŞEKLİ

Mix White Halı Şampuanı 1/100 oranında seyreltilerek kullanılır.

1 kg Mix White Halı Şampuanı ile 65-80 m² halı yıkayabilirsiniz. 

En iyi sonuç için Mix Hero .hipo içerikli yardımcı ürün ile birlikte kullanabilirsiniz.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutun. H315 : Cilt tahrişlerine yol açar. H319: Ciddi göz tahrişine yol açar. Kullanım sonrası eli yıkayın. Koruyucu eldiven, gözlük kullanın. Deri ile teması halinde bol sabun ve su ile yıkayın. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım / müdahale alın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın Göze ile teması halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve çıkarması kolay ise kontak lensleri çıkarın ve durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın. El, yüz ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Kullanım sonrası ellerinizi yıkayın.

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Mix White Halı Şampuanı Halı yıkama makinesinde 1/100 oranında seyreltilerek kullanılır. 1 kg. Mix White Halı Şampuanı ile 65-80 metrekare halı yıkayabilirsiniz.


İlgili Ürünler