Felix Leke Çıkarıcı (1kg.)

İnatçı lekelerde bile üstün performans ile tanışın, ihtiyacınız olan tek şey sıcak su!

Felix Leke Sökücü, halı üzerindeki lekelerin sökme işlemini gerçekleştirmek için kullanılır. Zorlu lekeleri çözmede etkilidir.Kötü kokuları yok eder, maximum hijyen sağlar.

KULLANIM MİKTARI ve ŞEKLİ
Halı üzerindeki lekeleri sökme işlemini gerçekleştirmek için 1 su bardağı 50-60 C derece sıcaklıktaki su içine 2 çay kaşığı FELIX leke sökücü ekleyiniz. Kaşık yardımı ile karıştırınız. Köpürme işlemi bitene kadar devam ediniz. Oluşan köpüğü ve suyu lekeli bölgeye dökünüz, 1 dakika bekledikten sonra fırçalayınız. Halıyı yıkayınız veya vakum ile suyu çekiniz. Lekenin çıkmaması durumunda işlemi tekrarlayınız. Narin halılarda kullanma esnasında su sıcaklığını 30-35 C derece aralığında kullanınız.
Önemli: El dokuma yün halıları, ipek halılar , Nepal halılar gibi narin halılarda kullanmadan önce test ediniz.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Ciddi göz tahrişine yol açar. Elleçlemeden sonra temas edilen yerleri iyice yıkayın. Koruyucu eldiven / koruyucu kıyafet / göz koruyucu / yüz koruyucu kullanın.
GÖZ İLE TEMAS HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa kontak lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım/bakım alın.

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Ürünün Yüzeye Uygulanması Halı üzerindeki lekeleri sökme işlemini gerçekleştirmek için 1 su bardağı 50-60 C derece sıcaklıktaki su içine 2 çay kaşığı FELIX leke sökücü ekleyiniz. Kaşık yardımı ile karıştırınız.