HERO Hipo İçerikli Yardımcı Ürün (20kg.)

Hipo içerikli bir üründür. Genellikle yıkamada harici olarak kullanılmaktadır. Agrasif kimyasal olduğundan dikkatli kullanılmalıdır. Ağartma özelliğine sahiptir. Yüzey temizliği, beyazlatma, koku giderimi ve su dezenfeksiyonu için özellikle kullanılır.

KULLANIM MİKTARI ve ŞEKLİ
Manuel makina ile yerde yıkama ya da otomatik halı yıkama makinalarında 1/100 oranında sulandırılarak hazırladığımız şampuan karışımı suyunuza 500 gr ilave edilerek kullanabilirsiniz. Hazırladığınız karşım ile ortalama 160 m² halı yıkayacak şekilde dozajı ayarlamanız gerekir. Halı üzerine m² başına 700 ml şampuan karımı su vermeniz gerekmektedir. Yardımcı ürünü şampuandan ayrı olarak uygulamak isteseniz 1/100 oranında sulandırıp preslenmiş çok kirli sentetik beyaz halılarda kullanmanızı öneririz. İpek, yün, bambu ve doğal iplikli halılarda kullanmayınız. Halının etiketinde bulunan yıkama ve temizleme talimatlarına uyulmasını tavsiye ederiz.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutun. H315: Cilt tahrişlerine yol açar. H318: Ciddi göz hasarlarına yol açar. Kullanım sonrası elleri yıkayın. Koruyucu eldiven / göz koruyucu kullanın. Göz ile teması halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın. Deri ile teması halinde bol sabun ve su ile yıkayın. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım alın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın. El, yüz ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Kullanım sonrası ellerinizi yıkayın.

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Ürünün Yüzeye Uygulanması Yerde yıkamada 1/100 oranında sulandırılarak hazırladığımız şampuan karışımı suyunuza 500 gr. ilave edilerek kullanabilirsiniz. Halı üzerine m² başına 700 ml şampuan karışımı su vermeniz gerekmektedir.