M10 Oxi Leke Sökücü (5kg.)

Endüstriyel halı yıkama makinalarında halılardaki lekeleri çıkarmak için kullanılmaktadır. Oksijenli bir leke çıkarıcıdır. Halılardaki meyve, kola, dondurma, alkollü içecek, gıda boyası, kan, meyve suyu gibi zor lekelerde güvenle kullanabileceğiniz çok amaçlı bir leke sökücüdür. Aktif oksijen özelliği ile lekeler için kesin çözüm sağlayan M10, ayrıca dezenfekte özelliğine sahiptir. Kullanıldığı alanda bakteri ve virüsleri yok eder.

KULLANIM ŞEKLİ
Mix M10 Oxi aktif oksijenli leke sökücüdür. Yıkama sonrası lekelere lokal olarak uygulanabileceği gibi, sert fırça kullanılmadığı durumlarda deterjan karışımlı suya 1/100 oranında ilave edilerek kullanılabilir.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutunuz.
H318: Ciddi göz hasarına yol açar. Elleçlemeden sonra su ile iyice yıkayın. Koruyucu eldiven, kıyafet, maske, gözlük kullanın.
DERİ İLE TEMAS HALİNDE İSE: Bol sabun ve su ile yıkayın.
YUTULDUĞUNDA: ağzınızı çalkalayın istifra etmeye ÇALIŞMAYIN. Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya hekimi arayın.
GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ise kontak lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin. Kesinlikle diğer temizlik maddeleri ve asitlerle karıştırmayın. Tehlikeli gazların açığa çıkmasına sebep olabilir.
El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Serin bir yerde muhafaza edin. Kapları kuru muhafaza edin. Yanıcı malzemelerden uzakta depolayın. Kapalı yerlerde uzun süre solumayın. Kullanmadan önce halının görünmeyecek bir kısmında deneyiniz.

Kesin çözüm arayanlar için!

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Ürünün Yüzeye Uygulanması Yıkama sonrası lekelere lokal olarak uygulanabileceği gibi, sert fırça kullanılmadığı durumlarda deterjan karışımlı suya 1/100 oranında ilave edilerek kullanılabilir.