M7 Ultra Leke Sökücü (750ml.)

M7 Ultra Leke Sökücü, aktif köpük teknolojisine sahip, kolay durulanabilen ve leke çıkarmada ultra güçlü bir leke sökücüdür. Halı yıkama, koltuk yıkama ve genel temizlik sırasında kullanabileceğiniz M7 Ultra Leke Sökücü, yağ bazlı zorlu lekelerde üstün performans sağlar. Çiğ yağ lekelerinde, salça, çay ve kahve gibi lekelerin çıkartılmasında ultra etkili bir üründür.

KULLANIM ŞEKLİ
Mix M7 Ultra leke sökücü ile yüksek performans alabilmeniz için yazılı olan bilgiler dahilinde kullanmanızı, gerekli durumlarda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Otomatik, manuel makinalarda veya yerde yıkamada 1/100 oranında seyreltilmiş şampuanın içine 500 gr ilave edilerek veya harici olarak ta kullanılabilir. Ortalama 130-150 m2 yıkayacak şekilde ayarlama yapınız. Kuru halıya uygulama sonrası kesinlikle durulama öneriyoruz, aksi halde bazı halılarda ve durumlarda geride gölgelenme kalabilir. Şayet durulama yapılmayacak ise nemli bir bez ile iyice silinmelidir.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutunuz.
H318: Ciddi göz hasarına yol açar. Elleçlemeden sonra su ile iyice yıkayın. Koruyucu eldiven, kıyafet, maske, gözlük kullanın.
DERİ İLE TEMAS HALİNDE İSE: Bol sabun ve su ile yıkayın.
YUTULDUĞUNDA: ağzınızı çalkalayın istifra etmeye ÇALIŞMAYIN.Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya hekimi arayın.
GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ise kontak lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin. Kesinlikle diğer temizlik maddeleri ve asitlerle karıştırmayın. Tehlikeli gazların açığa çıkmasına sebep olabilir. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Serin bir yerde muhafaza edin. Kapları kuru muhafaza edin. Yanıcı malzemelerden uzakta depolayın. Kapalı yerlerde uzun süre solumayın. Kullanmadan önce halının görünmeyecek bir kısmında deneyiniz.

İnatçı lekeler için etkili çözüm!

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Ürünün Yüzeye Uygulanması Yerde yıkamada 1/100 oranında seyreltilmiş şampuanın içine 500 gr. ilave edilerek veya harici olarak da kullanılabilir. Ortalama 130-150m2 yıkayacak şekilde ayarlama yapınız.