Mix Sıvı El Sabunu (Okyanus Kokusu 20kg.)

Kişisel bakımda en önemli unsurlardan biri el temizliğidir. Elleri su ve sabun ile doğru bir şekilde yıkayarak sağlığınızı koruyun. Mix Sıvı El Sabunu bol köpüğü ile ellerinizi kir ve bakterilerden arındırır. Okyanusun dinlendirici kokusu ile mix7 sıvı el sabunu, sizlere güneşli bir günde, deniz kenarındaymış gibi hissettirecek. Mix’in fresh ve tazeleyici kokusu ile ruhunuzu dinlendirin. Gliserin ve ihtiva etmesi ekstra yumuşaklık hissi verir.

Mix Sıvı El Sabunu, Sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için özel olarak formüle edildi. Özellikle el sabunlamanın ve düzenli olarak yıkamanın daha da önem kazandığı bu günlerde doğru ürünü kullanmak çok önemli. Mix Sıvı El Sabunu, uzun süreli koruyucu özelliği ile ellerinizi ve cildinizi gün boyu koruma altına alır.

KULLANMA TALİMATI
Ellerinizi ıslatın, uygun bir miktar Mix Sıvı El Sabununu avucunuza sıkarak, bol su ile köpürtünüz ve nazikçe durulayınız. Uyarılar ve Önlemler: H302 Yutulması halinde zararlıdır. H315 Cilt Tahrişine yol açar. H318 Ciddi göz hasarına yol açar. H219 Ciddi göz tahrişine yol açar. Göz ile teması halinde; su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin.