Mix Natural Konsantre Halı Şampuanı (5kg.)

Mix Natural Halı Şampuanı, makina halılarının endüstriyel yıkamasında kullanılmak üzere geliştirilmiş aktif köpüklü konsantre bir halı şampuanıdır. Ağır lekelere karşı etkili, kolay durulanabilir ve tamamen doğa dostu bir üründür. Halıya parlaklık ve yumuşaklık vererek renkte solmaları önler ve uzun süreli temizlik sağlar. Yüksek oranda parfüm içeriğine sahip olup halıların güzel kokmasını sağlar.

KULLANIM MİKTARI ve ŞEKLİ
Halı yıkama makinesinde 100’e 1 oranında seyreltilerek kullanılır. Yıkama öncesi halıların tozunu alın. Sert örülmüş fırça ile fırçalama yapın veya makinaya yaptırın. Yerde yıkamalarda seyrelttiğiniz ürünü halınızın üzerinde gezdirerek uygulayın. Tam otomatik yıkama makinanızın haznesine 1kg halı şampuanı koyun ve 100-120 metrekare halı yıkayacak şekilde ayarlayın.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutun. H315 : Cilt tahrişlerine yol açar. H319: Ciddi göz tahrişine yol açar. Kullanım sonrası eli yıkayın. Koruyucu eldiven, gözlük kullanın. Deri ile teması halinde bol sabun ve su ile yıkayın. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım / müdahale alın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın Göze ile teması halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve çıkarması kolay ise kontak lensleri çıkarın ve durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın. El, yüz ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Kullanım sonrası ellerinizi yıkayın.

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Ürünün Yüzeye Uygulanması Mix Natural halı şampuanı Halı yıkama makinesinde veya manuel yıkamada 1/100 oranında seyreltilerek kullanılır. Yıkama öncesi halıların tozunu alın.Sert örülmüş fırça ile fırçalama yapın veya makinaya yaptırın. Yerde yıkamalarda seyrelttiğiniz ürünü halınızın üzerinde gezdirerek uygulayın. 1 kg. halı şampuanı ile 100-120 metrekare halı yıkayabilirsiniz.