Mix Cam Temizleyici (750ml.)

Mix Cam Temizleyici amonyaklı özel formülü sayesinde camlarda buğu bırakmadan üstün temizlik sağlar. Ayna cam ve diğer parlak, pürüzsüz yüzeylerde en kolay temizliği sağlayan Mix Cam Temizletici Sprey mekanizması ile kolay kullanım sağlar.

ÖZELLİKLERİ
Pratik bir şekilde cam üzerine püskürtülen Mix Cam Temizleyici, camdaki lekelerin kolayca çözülmesini sağlar. İç ve dış camlarda, kapı, pencere, vitrin, mutfak tezgahı, dolaplar, banyo, fayans, porselen, beyaz ev eşyası gibi aletlerin cam yüzeylerinde kullanabilirsiniz.

KULLANIM TALİMATI
Kullanmadan önce etiketi okuyun. Cildi korumak amacıyla ellerin temizlik maddesi ile uzun süre temasından kaçınınız. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Kullandıktan sonra elleriniz yıkayınız. Püskürtme esnasında solunun yollarınıza kaçmamasına dikkat ediniz. Gözle temasından kaçının. GÖZ İLE TAMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice yüzünüzü yıkayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lenslerinizi çıkarınınız. Durulamaya devam edin. Şişeyi dik olarak muhafaza edin. Güneş ışığına direk olarak maruz bırakmayın. Plazma ve LCS ekran TVlerde kullanmayın.