Mix Ortam Koku Giderici 750ml.

Otomobil, ev ve ofislerinizde kullanabilirsiniz. Rahatlatıcı ve ferahlatıcı kokusu ile kötü kokuları yok eder. Saf ve yoğun formülü sayesinde havanız temizlenir. Uzun süre devam eden etkisi ile kendinizi rahatlatın.

KULLANMA TALİMATI
Birkaç püskürtmeyle, ortamınızı kokulandırın. Ferah ve hassas parfüm kokusunu keşfedin. Güçlü püskürtmesi ile her türlü alanda süratle kötü kokuyu giderir, özel formülü ile ve geniş mesafelere kadar etkisi uzun süren ferahlık sağlar. Yaşanılan tüm mekânlarda, toplantı salonları, bürolar, bekleme salonları, holler, depolar, jimnastik salonları, bodrumlar, tuvalet, banyo, mutfak, otomobil, ev, ofis ve evcil hayvanların bulunduğu ortamlarda, vb. mekânlarda, kötü kokuları gidererek kalıcı ve ferah bir ortam sağlar. Şu kötü kokuları giderir; Tütün (sigara) kokusu, Wc ve mutfak, büro, toplantı salonu, hol, yemek salonu, hayvan sepeti veya kulübesi.

KULLANICININ DİKKATİNE
Kullanımdan önce çalkalayınız. Bulunduğunuz alanın büyüklüğüne bağlı olarak 4 veya 5 kez püskürtünüz. 25m2’lik (60m3) bir alanı kokulandırmaya yeterlidir. İsteğe bağlı olarak kokunun kalıcılığını artırmak için püskürtme sayısını artırabilirsiniz.
DİKKAT: Ciltle Temasında: uzun süreli temasından kaçının. Alerjik reaksiyonlara yol açabilir. Koruyucu eldiven, kıyafet, maske, gözlük kullanın.
GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Gözle temasında, gözde tahrişe sebep olur. Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ise kontak lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin. Müdahale: Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya hekimi arayın.


İlgili Ürünler