Mix Diwan Konsantre Koltuk Şampuanı (20kg.)

Diwan köpük ayarlı bir üründür. İçeriğindeki aktif kimyasallar sayesinde koltuk yüzeylerinde oluşan kirleri kolayca çıkarır. Parlatıcı etkisiyle yıkanan koltuklarda canlı bir görünüm sağlar. Yumuşatıcı etkisi ile koltuklar yıkandıktan sonra sertliği gidererek koltuklarda hoş bir koku bırakır.

KULLANIM MİKTARI ve ŞEKLİ
Halı yıkama makinesinde 100’e 1 oranında seyreltilerek kullanılır. Yıkama öncesi halıların tozunu alın. Sert örülmüş fırça ile fırçalama yapın veya makinaya yaptırın. Yerde yıkamalarda seyrelttiğiniz ürünü halınızın üzerinde gezdirerek uygulayın. Tam otomatik yıkama makinenizin haznesine 1kg halı şampuanı koyun ve 60-70 metrekare halı yıkayacak şekilde ayarlayın.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutun. H315: Cilt tahrişlerine yol açar. H318: Ciddi göz hasarlarına yol açar. Kullanım sonrası elleri yıkayın. Koruyucu eldiven / göz koruyucu kullanın. Göz ile teması halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın. Deri ile teması halinde bol sabun ve su ile yıkayın. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım alın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın. El, yüz ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Kullanım sonrası ellerinizi yıkayın.

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Ürünün Yüzeye Uygulanması 20 Litre suya 200 ml oranında ilave edilerek kullanılır. Temizleme yapılacak ürünün etiketinde yer alan yıkama ve temizleme talimatlarına uyulması tavsiye edilir.


İlgili Ürünler