Mix Sensitive Konsantre Halı Şampuanı (5kg.)

Mix Sensitive Halı Şampuanı, hassas halılarınız için özel olarak üretilmiştir. Makine halıları ve el dokuma yün halıların endüstriyel yıkanmasında kullanılmak üzere geliştirilmiş yüksek köpüklü konsantre halı yıkama şampuanıdır. Konsantre formülü sayesinde maliyeti %15-20 arasında düşürür. Renk koruyucu özelliği ile renkteki solmaları önler ve renkleri ilk günkü gibi canlı ve parlak hale getirir. Yüksek oranda parfüm içeriğine sahip olup halılarınızın güzel kokmasını sağlar.

KULLANIM MİKTARI ve ŞEKLİ
Mix Sensitive Halı Şampuanı, halı yıkama makinasında veya manuel yıkamada 1/100 oranında seyreltilerek kullanılır. Yıkama öncesinde halının tozunu alınız. Halı fırçalama işlemi sonrası yine hızlı ve seri bir şekilde gelberi ile durulama yapılır. Halı uzun tüylü ise halı şampuanının tüy dip ve hav aralarına nüfuz etmesi için, tek yönlü gelberiden önce ileri-geri gelberi uygulaması da yapılabilir. Gelberi ve durulama sonrası hiç vakit kaybetmeden yıkanan halı; sıkma işlemine alınır. Sıkma esnasında kullanılan boyanın akma ihtimalinden dolayı yine tek başına sıkılır. Sıkma kazanından alınan halı hemen açılır ve askıya yerleştirilir. El dokuma ve yün halı yıkamada bütün ustalık ve hünerin püf noktası hızlı hareket etmektir.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutun. H315: Cilt tahrişlerine yol açar. H318: Ciddi göz hasarlarına yol açar. Kullanım sonrası elleri yıkayın. Koruyucu eldiven / göz koruyucu kullanın. Göz ile teması halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın. Deri ile teması halinde bol sabun ve su ile yıkayın. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım alın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın. El, yüz ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Kullanım sonrası ellerinizi yıkayın.

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Ürünün Yüzeye Uygulanması Mix Sensitive halı şampuanı Halı yıkama makinesinde veya manuel yıkamada 1/100 oranında seyreltilerek kullanılır. Yıkama öncesi halıların tozunu alın.Sert örülmüş fırça ile fırçalama yapın veya makinaya yaptırın. Yerde yıkamalarda seyrelttiğiniz ürünü halınızın üzerinde gezdirerek uygulayın. 1 kg. halı şampuanı ile 60-70 metrekare halı yıkayabilirsiniz.