Avrasya Temizlik Fuarındayız...


TEMSİAD himayesinde gerçekleştirilen CLEAN | EURASIA AVRASYA TEMIZLIK VE BAKIM FUARI 01-02-03-04 Aralık tarihlerinde İstanbul’da kapılarını açıyor.

Uzun yıllar yaptığımız ve yapmaya devam ettiğimiz her zaman gelişen AR GE çalışmalarımız neticesinde geliştirdiğimiz ürünleri ‘MİX’ olarak fuarımızda ziyaretçilerimize sunmak için büyük bir özveri ile hazırlanıyoruz.

Mix olarak, Halı Yıkama sektöründe kullanılan halı şampuanlarımız etkili leke sökücülerimiz eşsiz kokularıyla halı parfümlerimiz ve daha bir çok temizlik ürünümüz ile fuarda olacağız.

Ürünlerimizi hâlihazırda ki kullanıcılara ve potansiyel kullanıcı adaylarına tanıtarak sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla yılların verdiği bilgi ve birikimi diğer kullanıcılarla paylaşarak Dünyanın birçok noktasından gelen bayilerimiz ile hem kendi hem de başka ülkelerden gelen ziyaretçilerle tanışma, deneyimlerimizi aktarma ve fikir alışverişi yapma fırsatı bulacağımız için çok heyecanlıyız.

Ülkemizden ve dünyanın birçok noktasından gelen ziyaretçilerimizle, vizyonunu geliştirmek amacıyla fuarda bulunacak, bilgi alışverişinde bulunarak kendini geliştirmeye açık tutan tüm ziyaretçilerimizi ve dostlarımızı 01-04 Aralık 2021 tarihleri arasında Avrasya Temizlik ve Bakım Fuarına bekleriz.