40% 'a varan İndirim Fırsatı
Leke Sökücüler Şampuanlar * Kısa süre için geçerli.

İADE garantİsİ. Ücretsİz kargo.

Müşterİ Destek+90 532 432 45 26

Mix Ultra Konsantre Halı Şampuanı (5kg.)


118 ₺

Mix7 halılardaki lekeleri çıkarmada en güçlü formülü Mix ultra ile sizlerle buluşturuyor. Mix ultra, ultra yoğun konsantre özelliği ile sizlere halı yıkamada ultra temizliği sağlıyor. Ultra Halı Şampuanı ile normal halı şampuanlarına kıyasla daha fazla yıkama yaparsınız. Zorlu lekelerden, üstün leke çıkarma gücü sayesinde kurtulursunuz ve halılar daha parlak ve yumuşak olurlar. Ayrıca ferahlatıcı ve ekstra kalıcı kokusu daha uzun süre temizlik hissi sağlar.

ücretsİz Kargo


KULLANIM MİKTARI ve ŞEKLİ
Mix Ultra Halı Şampuanı, halı yıkama makinasında 1/100 oranında seyreltilerek kullanılır. Yıkama öncesinde halının tozunu alınız. Sert örülmüş fırça ile fırçalama yapın veya makinaya yaptırın. Yerde yıkamalarda seyrelttiğiniz ürünü halınızın üzerine gezdirerek uygulayın. Tam otomatik yıkama makinanızın haznesine 1 kg halı şampuanı koyun ve 130-150 m2 halı yıkayacak şekilde ayarlayın.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • Yüksek Konsantre
  • Üstün Performanslı
  • Parlaklık ve Canlılık
  • Kolay Durulanır
  • Yapışkan Ve Kalıntı Bırakmaz
  • Aktif Köpük Formülü Kirleri Dipten Yüzeye Taşır
  • Renklere Canlılık Katar
  • Yumuşatıcı Katkılıdır
  • Düşük Kullanım Maliyeti İle Ekonomiktir

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutun. H315: Cilt tahrişlerine yol açar. H318: Ciddi göz hasarlarına yol açar. Kullanım sonrası elleri yıkayın. Koruyucu eldiven / göz koruyucu kullanın. Göz ile teması halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın. Deri ile teması halinde bol sabun ve su ile yıkayın. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım alın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın. El, yüz ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Kullanım sonrası ellerinizi yıkayın.

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Mix Ultra Halı Şampuanı Halı yıkama makinesinde 1/100 oranında seyreltilerek kullanılır. Yıkama öncesi halıların tozunu alın. Sert örülmüş fırça ile fırçalama yapın veya makinaya yaptırın. Yerde yıkamalarda seyrelttiğiniz ürünü halınızın üzerinde gezdirerek uygulayın. 1 kg. halı şampuanı ile 130-150 metrekare halı yıkayabilirsiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat.