40% 'a varan İndirim Fırsatı
Leke Sökücüler Şampuanlar * Kısa süre için geçerli.

İADE garantİsİ. Ücretsİz kargo.

Müşterİ Destek+90 532 432 45 26

Mix Sensitive Konsantre Halı Şampuanı (5kg.)


129.80 ₺

Mix Sensitive Halı Şampuanı, hassas halılarınız için özel olarak üretilmiştir. Makine halıları ve el dokuma yün halıların endüstriyel yıkanmasında kullanılmak üzere geliştirilmiş yüksek köpüklü konsantre halı yıkama şampuanıdır.Konsantre formülü sayesinde maliyeti %15-20 arasında düşürür. Renk koruyucu özelliği ile renkteki solmaları önler ve renkleri ilk günkü gibi canlı ve parlak hale getirir.Yüksek oranda parfüm içeriğine sahip olup halılarınızın güzel kokmasını sağlar.

ücretsİz Kargo


KULLANIM MİKTARI ve ŞEKLİ
Mix Sensitive Halı Şampuanı, halı yıkama makinasında veya manuel yıkamada 1/100 oranında seyreltilerek kullanılır. Yıkama öncesinde halının tozunu alınız. Halı fırçalama işlemi sonrası yine hızlı ve seri bir şekilde gelberi ile durulama yapılır. Halı uzun tüylü ise halı şampuanının tüy dip ve hav aralarına nüfuz etmesi için, tek yönlü gelberiden önce ileri-geri gelberi uygulaması da yapılabilir. Gelberi ve durulama sonrası hiç vakit kaybetmeden yıkanan halı; sıkma işlemine alınır. Sıkma esnasında kullanılan boyanın akma ihtimalinden dolayı yine tek başına sıkılır. Sıkma kazanından alınan halı hemen açılır ve askıya yerleştirilir. El dokuma ve yün halı yıkamada bütün ustalık ve hünerin püf noktası hızlı hareket etmektir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • Yüksek Konsantre
  • Üstün Performanslı
  • Parlaklık ve Canlılık
  • Kolay Durulanır
  • Yapışkan Ve Kalıntı Bırakmaz
  • Aktif Köpük Formülü Kirleri Dipten Yüzeye Taşır
  • Renklere Canlılık Katar
  • Yumuşatıcı Katkılıdır
  • Düşük Kullanım Maliyeti İle Ekonomiktir

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutun. H315: Cilt tahrişlerine yol açar. H318: Ciddi göz hasarlarına yol açar. Kullanım sonrası elleri yıkayın. Koruyucu eldiven / göz koruyucu kullanın. Göz ile teması halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın. Deri ile teması halinde bol sabun ve su ile yıkayın. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım alın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın. El, yüz ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Kullanım sonrası ellerinizi yıkayın.

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Mix Sensitive halı şampuanı Halı yıkama makinesinde veya manuel yıkamada 1/100 oranında seyreltilerek kullanılır. Yıkama öncesi halıların tozunu alın.Sert örülmüş fırça ile fırçalama yapın veya makinaya yaptırın. Yerde yıkamalarda seyrelttiğiniz ürünü halınızın üzerinde gezdirerek uygulayın. 1 kg. halı şampuanı ile 60-70 metrekare halı yıkayabilirsiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat.