40% 'a varan İndirim Fırsatı
Leke Sökücüler Şampuanlar * Kısa süre için geçerli.

İADE garantİsİ. Ücretsİz kargo.

Müşterİ Destek+90 532 432 45 26

Mix Natural Konsantre Halı Şampuanı (20kg.)


300.90 ₺

Mix Natural Halı Şampuanı, makina halılarının endüstriyel yıkamasında kullanılmak üzere geliştirilmiş aktif köpüklü konsantre bir halı şampuanıdır. Ağır lekelere karşı etkili, kolay durulanabilir ve tamamen doğa dostu bir üründür. Halıya parlaklık ve yumuşaklık vererek renkte solmaları önler ve uzun süreli temizlik sağlar. Yüksek oranda parfüm içeriğine sahip olup halıların güzel kokmasını sağlar.

ücretsİz Kargo


KULLANIM MİKTARI ve ŞEKLİ
Halı yıkama makinesinde 100’e 1 oranında seyreltilerek kullanılır. Yıkama öncesi halıların tozunu alın. Sert örülmüş fırça ile fırçalama yapın veya makinaya yaptırın. Yerde yıkamalarda seyrelttiğiniz ürünü halınızın üzerinde gezdirerek uygulayın. Tam otomatik yıkama makinanızın haznesine 1kg halı şampuanı koyun ve 100-120 metrekare halı yıkayacak şekilde ayarlayın.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • Yüksek Konsantre
  • Üstün Performanslı
  • Parlaklık ve Canlılık
  • Kolay Durulanır
  • Yapışkan Ve Kalıntı Bırakmaz
  • Aktif Köpük Formülü Kirleri Dipten Yüzeye Taşır
  • Renklere Canlılık Katar
  • Yumuşatıcı Katkılıdır
  • Düşük Kullanım Maliyeti İle Ekonomiktir

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutun. H315 : Cilt tahrişlerine yol açar. H319: Ciddi göz tahrişine yol açar. Kullanım sonrası eli yıkayın. Koruyucu eldiven, gözlük kullanın. Deri ile teması halinde bol sabun ve su ile yıkayın. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım / müdahale alın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın Göze ile teması halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve çıkarması kolay ise kontak lensleri çıkarın ve durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın. El, yüz ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Kullanım sonrası ellerinizi yıkayın.

Ürünün Yüzeye Uygulanması

Mix Natural halı şampuanı Halı yıkama makinesinde veya manuel yıkamada 1/100 oranında seyreltilerek kullanılır. Yıkama öncesi halıların tozunu alın.Sert örülmüş fırça ile fırçalama yapın veya makinaya yaptırın. Yerde yıkamalarda seyrelttiğiniz ürünü halınızın üzerinde gezdirerek uygulayın. 1 kg. halı şampuanı ile 100-120 metrekare halı yıkayabilirsiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat.