40% 'a varan İndirim Fırsatı
Leke Sökücüler Şampuanlar * Kısa süre için geçerli.

İADE garantİsİ. Ücretsİz kargo.

Müşterİ Destek+90 532 432 45 26

Mix Bulaşık Deterjanı (Power Etkili 20kg.)


318.60 ₺

%100 yağda bile etkili Mix Bulaşık Deterjanının özel formülü ve limon kokusu özleri ile bulaşıklarınızı derinlemesine temizler ve parlatırsınız.

ücretsİz Kargo


BULAŞIKLAR SİZİ TEDİRGİN ETMESİN!
Güçlü formülü ve hesaplı fiyatı ile öne çıkan Mix Bulaşık Deterjanı ile bulaşıklarınız temiz ve parlak olacak. Elde yıkadığınız bulaşıklarınız daha az zahmetle hızlı bir şekilde kirlerden arındırın.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Ciddi göz tahrişine yol açar. Sucul ortamda uzun süre kalıcı, zararlı etki. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kolay ise: Tıbbi yardım alın. İçeriği/ kabı yasal tüzüğe uygun olarak bertaraf edin. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra bol su ile durulayınız. Cildi korumak için deterjanla uzun süre temasından kaçınınız.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat.