40% 'a varan İndirim Fırsatı
Leke Sökücüler Şampuanlar * Kısa süre için geçerli.

İADE garantİsİ. Ücretsİz kargo.

Müşterİ Destek+90 532 432 45 26

Mix Sıvı El Sabunu (Beyaz Sabun Kokulu 5kg.)


76.70 ₺

Kişisel bakımda en önemli unsurlardan biri el temizliğidir. Elleri su ve sabun ile doğru bir şekilde yıkayarak sağlığınızı koruyun. Mix Sıvı El Sabunu bol köpüğü ile ellerinizi kir ve bakterilerden arındırır. Temiziği ve hijyeni beyaz sabun kokusu ile ellerinizde hissedin. Gliserin ve ihtiva etmesi ekstra yumuşaklık hissi verir.

ücretsİz Kargo


Mix Sıvı El Sabunu, Sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için özel olarak formüle edildi. Özellikle el sabunlamanın ve düzenli olarak yıkamanın daha da önem kazandığı bu günlerde doğru ürünü kullanmak çok önemli. Mix Sıvı El Sabunu, uzun süreli koruyucu özelliği ile ellerinizi ve cildinizi gün boyu koruma altına alır.

KULLANMA TALİMATI
Ellerinizi ıslatın, uygun bir miktar Mix Sıvı El Sabununu avucunuza sıkarak, bol su ile köpürtünüz ve nazikçe durulayınız.
Uyarılar ve Önlemler: H302 Yutulması halinde zararlıdır. H315 Cilt Tahrişine yol açar. H318 Ciddi göz hasarına yol açar. H219 Ciddi göz tahrişine yol açar.
Göz ile teması halinde; su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat.