MİX7, Sözde Değil ÖZDE PARLAK YUMUŞAK HİJYENİK Temizliğin Garantisini Veriyor.

Mix Kimyevi Ürünleri, dürüst ve etkili ticaret anlayışı ile yurt içinde kazandığı saygı ve destekle yola çıkarak, ulu bir çınar ağacı gibi sabırla büyümek, dallanıp budaklanmak ve kısa zamanda bayrağımızı yurt dışında da gururla temsil etmeyi hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Mix7 Kimyevi ürünler, halı, oto bakım, endüstriyel ve evsel temizlik ürünleri ile ekonomik ve etkili temizliği, insan ve çevre sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretir.

VİZYONUMUZ

Geliştirip ürettiğimiz temizlik ürünlerinin global çapta en çok tercih edilen marka olmasını hedefliyoruz.

Neden MİX7?

Mix7 Kimyevi Ürünler olarak, temiz, parlak, çevreci ve hijyenik temizliğin sözünü veriyoruz! Sektörün içinde bulunma avantajı ile yapmış olduğumuz pazar araştırmaları ve bu pazarın ihtiyaçlarını analiz ederek ARGE ve İnovasyonlarla, müşterilerimizin etkili formüllerle yüksek performans almasını sağlıyoruz.

Biz Kimiz?

Mix7, endüstriyel temizlik kimyasalları üreten ve global çapta büyümeyi ilke edinmiş bir firmadır.

Halı yıkama, oto bakım, endüstriyel sanayi ve evsel ürünler üreterek müşterilerinin temizlik ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Mix7’nin önceliği müşterilerine en kaliteli ürünleri ekonomik şekilde ulaştırmaktır. Mix7 sürekli olarak sektörü takip etmekte ve ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.