Mix Diwan Car Interior Upholstery Cleaner (750ml.)

Diwan Araç İçi Döşeme Temizleyici, köpük ayarlı bir üründür. İçeriğindeki aktif kimyasallar sayesinde döşeme yüzeylerinde oluşan kirleri kolayca çıkarır. Parlatıcı etkisiyle yıkanan döşemelerde canlı bir görünüm sağlar. Yumuşatıcı etkisi ile koltuklar yıkandıktan sonra sertliği gidererek döşemelerde hoş bir koku bırakır.

KULLANIM TALİMATI
Araç içi için yoğun bir temizleyicidir. Ağır Lekelerde 1/10 Hafif Lekelerde 1/15 Oranında Sulandırılır. Ürün hazırlandıktan sonra, araç koltuk döşemelerine püskürtülür, yumuşak bir fırça vasıtasıyla silinmek suretiyle temizlik yapılır. Döşeme üzerindeki inatçı lekeler zahmetsizce ortadan kaldırır.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutun. H315: Cilt tahrişlerine yol açar. H318: Ciddi göz hasarlarına yol açar. Kullanım sonrası elleri yıkayın. Koruyucu eldiven / göz koruyucu kullanın. Göz ile teması halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın. Deri ile teması halinde bol sabun ve su ile yıkayın. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım alın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın. El, yüz ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Kullanım sonrası ellerinizi yıkayın.