Mix Tiger Engine Cleaner (5kg.)

Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirlere çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek, kirleri çözer. Motor aksamında herhangi bir bölüme zarar vermez. Temizliğin yanında, parlak ve yeni bir görüntü sağlar. Tiger Mix Motor Temizleyici tüm motorlarda kullanıma uygundur. Aracınızın plastik, metalik, boyalı ve vernikli her parçasında kullanabileceğiniz, doğada çözünebilen bir temizleyici ve yağ çözücüdür. En zor kir ve lekeleri iz bırakmadan temizler.

KULLANIM TALİMATI
Motorunuza komple her tarafı ıslanacak kadar su tutun, daha sonra motorun her yerine Tiger Mix Motor Temizleyiciyi uygulayın. 2 dakika bekledikten sonra bir süngerle ovalayın. Kurumadan tazyikli su ile yüzeyden durulayınız. Gerekli durumlarda 1/1 oranında su ile seyrelterek kullanılabilir. Sıcak yüzeyler üzerinde veya direkt güneş ışığı altında uygulamayınız.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Çocuklardan uzak tutunuz. El, vücut, yüz ve gıda temizliğinde kullanılmamalıdır. Ciddi göz tahrişlerine yol açar. Koruyucu eldiven, kıyafet, maske, gözlük kullanın. GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ise kontak lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise: Tıbbi yardım alın. Cilt ile temas ettiğinde bol su ile yıkayın. Kirlenmiş kıyafetlerinizi çıkarın. Tahriş söz konusu ise doktora başvurun. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.