Mix Tiger Auto Glass Cleaning Liquid (750ml.)

Tiger Oto Cam Suyu, cam silecek sistemleri için geliştirilmiş yüksek temizleme gücüne sahip cam suyudur. Antifrizli formülü ile cam suyunun donmasını önler.Methanol içermez ve tüm araçlarda kullanıma uygundur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini (kir, çamur, yağ, böcek ve bitki kalıntıları) etkili şekilde çözer ve temizler. Su fıskiye hortumundaki kireçlenmeyi önler ve tıkanmamasını sağlar. Cam üzerinde iz bırakmaz.

KULLANIM TALİMATI
Cam suyu deposuna ilave edilir. Cam, boya ve lastik malzemelerle uyumludur. Aracınızın silecek suyunun antifrizli olması size 4 mevsim boyunca kolaylık sağlar.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Çocuklardan uzak tutunuz. El, vücut, yüz ve gıda temizliğinde kullanılmamalıdır. Ciddi göz tahrişlerine yol açar. Koruyucu eldiven, kıyafet, maske, gözlük kullanın. GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ise kontak lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin.Göz tahrişi kalıcı ise: Tıbbi yardım alın. Cilt ile temas ettiğinde bol su ile yıkayın. Kirlenmiş kıyafetlerinizi çıkarın. Tahriş söz konusu ise doktora başvurun. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.