Mix Diwan Concentrated Couch Shampoo (20kg.)

Mix Diwan Konsantre Koltuk şampuanı ile maksimum verimi alabilmeniz için aşağıdaki bilgileri dikkate almanızı ve gerekli gördüğünüz durumlarda bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Islak kuru temizlik makinalarında ve vakumlu temizleme makinalarında; 1/100 oranında sulandırarak kullanabilirsiniz. Çok kirli halı, koltuk ya da düğer yüzeylerin temizliğinde, Mix M7 Leke Sökücüden, diwan ile aynı miktarda ilave ederek kullanmanız önerilir. Mix diwan , köpük ayarlı bir üründür. Dolayısı ile vakum makinanızın kirli su haznesinde köpürme yapmaz. Fakat Mix M7 leke sökücü ilave ettiğiniz durumlarda, kullanım sırasında kirli su haznesini zaman zaman kontrol etmeniz gerekmektedir.

KULLANIM MİKTARI ve ŞEKLİ
Her türlü koltuk,döşeme ve halıfk-lex temizliğinde makine içerisinde kullanılır. 20 Litre suya 200 ml oranında ilave edilerek kullanılır. Temizleme yapılacak ürünün etiketinde yer alan yıkama ve temizleme talimatlarına uyulması tavsiye edilir. Ürünün koltuğa sulandırılmadan direkt temas edeceği durumlarda koltuğun görünmeyen bir yerinde test edilmesi önerilir. Temizlik öncesi temizlenecek döşemenin, halının ya da koltuğun tozunun alınması daha iyi temizlik sonucu almak için faydalı bir uygulamadır. İçeriğindeki yüzey aktif kimyasallar sayesinde koltuk yüzeylerinde oluşan kirleri ve lekeleri kolayca çıkarır. Parlatıcı etkilidir. Koltukları yıkadığınızda müşterilerinizin koltuklarının capcanlı göründüğünü fark edebilirsiniz. Yumuşatıcı etkilidir. İçeriğindeki bileşenlere yumuşatıcı ilavesi ile koltukların yıkandıktan sonra sertliği giderilerek, rahat ve ferah olması sağlanmaktadır. Konsantre olması nedeni ile ekonomiktir. Koltuk yıkama firmalarına maliyeti çok çok düşüktür.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutun. H315: Cilt tahrişlerine yol açar. H318: Ciddi göz hasarlarına yol açar. Kullanım sonrası elleri yıkayın. Koruyucu eldiven / göz koruyucu kullanın. Göz ile teması halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın. Deri ile teması halinde bol sabun ve su ile yıkayın. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım alın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın. El, yüz ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Kullanım sonrası ellerinizi yıkayın.