Mix Tiger Polished Car Washing Foam (20kg.)

Tiger Mix Cilalı Oto Yıkama Köpüğü, aracınızda en iyi temizliği sağlar ve vax içeriği sayesinde aracınızın daha parlak görünmesine yardımcı olur. Sünger ve fırça kullanılarak yapılan yıkamada aktif köpüğü sayesinde tüm yüzeye yapışarak derinlemesine temizlik ve parlaklık sağlar. Kir tabakalarını etkili şekilde çözen Cilalı Oto Köpüğü sinek ve böcek izlerinden kolayca kurtulmanıza yardımcı olur. Geleneksel oto yıkamanın aksine kısa zamanda etkilidir.

SEYRELTME ORANLARI:
Homojen bir karışım için köpük tankına önce 1/60 oranında veya 1,5/ 90 lt. ürün eklenir sonra su ile seyreltilir. 1/60 oranında seyreltilerek kullanıma hazırlanan ürün, basınçlı püskürtme tankları vasıtasıyla temizlenecek araca aşağıdan yukarıya doğru ve tüm yüzeylere temas edecek şekilde uygulanır. Püskürtme pompası 5 ile 6 bar arasında kullanılmalıdır. Yoğun kirli bölgelere ikinci tabakanın uygulanması tavsiye edilir. Uygulama sonrası 1-2 dk. beklenmesi önerilir ve sonrasında sünger ve fırça ile ovalama işlemi gerçekleştirilir. Yukarı ve aşağıya doğru basınçlı su ile yüzey üzerinde kimyasal ürün bırakmadan yıkanır ve durulanır. Durulamada su basıncı 130-180 bar aralığında olmalıdır. Zorlu kirler için 1/50 uygulanabilir.

KULLANIM TALİMATI
Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Çocuklardan uzak tutunuz. El, vücut, yüz ve gıda temizliğinde kullanılmamalıdır. Cilt ile temasında bol su ile yıkayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.