M10 Oxi Stain Remover (20kg.)

Mix M10 Oxi leke sökücü Endüstriyel halı yıkama makinelerinde ve halı yıkama tesislerinde halılardaki lekeleri çıkarmak için kullanılmaktadır. Halılardaki meyve, kola, dondurma, alkollü içecek, gıda boyası, kan, meyve suyu gibi zor lekelerde güvenle kullanabileceğiniz çok amaçlı bir leke sökücüdür.

KULLANIM ŞEKLİ
Mix M10 Oxi aktif oksijenli leke sökücüdür. Yıkama sonrası lekelere lokal olarak uygulanabileceği gibi, sert fırça kullanılmadığı durumlarda deterjan karışımlı suya 1/100 oranında ilave edilerek kullanılabilir.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutunuz.
H318: Ciddi göz hasarına yol açar. Elleçlemeden sonra su ile iyice yıkayın. Koruyucu eldiven, kıyafet, maske, gözlük kullanın.
DERİ İLE TEMAS HALİNDE İSE: Bol sabun ve su ile yıkayın.
YUTULDUĞUNDA: ağzınızı çalkalayın istifra etmeye ÇALIŞMAYIN. Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya hekimi arayın.
GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ise kontak lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin. Kesinlikle diğer temizlik maddeleri ve asitlerle karıştırmayın. Tehlikeli gazların açığa çıkmasına sebep olabilir.
El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Serin bir yerde muhafaza edin. Kapları kuru muhafaza edin. Yanıcı malzemelerden uzakta depolayın. Kapalı yerlerde uzun süre solumayın. Kullanmadan önce halının görünmeyecek bir kısmında deneyiniz.

Kesin çözüm arayanlar için!