M7 Ultra Stain Remover (750ml.)

Mix M7 Ultra Leke sökücü Endüstriyel halı yıkama makinelerinde ve halı yıkama tesislerinde halılardaki lekeleri çıkarır, koltuk döşeme gibi yıkamalar için kullanılmaktadır. Halı ve koltuktaki kahve, salça, sos, ketçap, çiğ yağ ve evsel yağlardan, yağ kalıntılarında oluşan zor lekelerde güvenle kullanabileceğiniz çok amaçlı bir leke sökücüdür. Bazı halı türleri iplik yapısındaki farklılık nedeni ile farklı reaksiyonlar verebilir. Bu nedenle Lokal uygulamalarda ürünü kullanmadan önce halının küçük bir yerinde deneme yapınız.

KULLANIM ŞEKLİ
Mix M7 Ultra leke sökücü ile yüksek performans alabilmeniz için yazılı olan bilgiler dahilinde kullanmanızı, gerekli durumlarda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Otomatik, manuel makinalarda veya yerde yıkamada 1/100 oranında seyreltilmiş şampuanın içine 500 gr ilave edilerek veya harici olarak ta kullanılabilir. Ortalama 130-150 m2 yıkayacak şekilde ayarlama yapınız. Kuru halıya uygulama sonrası kesinlikle durulama öneriyoruz, aksi halde bazı halılarda ve durumlarda geride gölgelenme kalabilir. Şayet durulama yapılmayacak ise nemli bir bez ile iyice silinmelidir.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutunuz.
H318: Ciddi göz hasarına yol açar. Elleçlemeden sonra su ile iyice yıkayın. Koruyucu eldiven, kıyafet, maske, gözlük kullanın.
DERİ İLE TEMAS HALİNDE İSE: Bol sabun ve su ile yıkayın.
YUTULDUĞUNDA: ağzınızı çalkalayın istifra etmeye ÇALIŞMAYIN.Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya hekimi arayın.
GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ise kontak lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin. Kesinlikle diğer temizlik maddeleri ve asitlerle karıştırmayın. Tehlikeli gazların açığa çıkmasına sebep olabilir. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Serin bir yerde muhafaza edin. Kapları kuru muhafaza edin. Yanıcı malzemelerden uzakta depolayın. Kapalı yerlerde uzun süre solumayın. Kullanmadan önce halının görünmeyecek bir kısmında deneyiniz.

İnatçı lekeler için etkili çözüm!