Mix Liquid Dish Detergent (Lemon Scent 20kg.)

Rakiplerinden çok daha güçlü bir formül ve hesaplı fiyatıyla, Mix Bulaşık Deterjanı mutfaklarınızı şenlendirmeye geliyor. Elde yıkadığınız bulaşıklarınızda daha az zahmetle çok daha iyi temizlik için, artık Mix Bulaşık Deterjanı var.

BULAŞIKLAR SİZİ TEDİRGİN ETMESİN!
‘Nasıl yıkarım bunca şeyi?’ diye düşünmeyin. En zorlu lekelerin bile karşı koyamadığı bu ürün sayesinde yağlı ve beklemiş bulaşıklar, daha fazla kabusunuz olmayacak. Etkisi ile mutfağınızın, fiyatı ile de cebinizin dostu olan Mix Bulaşık Deterjanı, Mix Kimyevi Ürünler güvencesindedir. Mutfaklarda daha az zaman harcamak ve yıkadığınız bulaşıkların temizliğinden emin olmak için Mix Bulaşık deterjanından başka bir ürüne ihtiyacınız yok.

Elde yıkanan bulaşıklar için aranan her şey, bu deterjanda.
Mix Bulaşık Deterjanı ile bulaşıklara daha az, sevdiklerinize daha fazla zaman.

Application of the Product to the Surface

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sagittis, massa fringilla consequat blandit, mauris ligula porta nisi, non tristique enim sapien vel nisl. Suspendisse vestibulum lobortis dapibus. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae;