Dünya çapında bayilik aramaktayız. Ailemize katılmak ister misiniz?

Halı Şampuanında Aranan Özellikler

Endüstriyel halı yıkama işletmelerinde yüksek müşteri memnuniyetine ulaşılması öncelikle verilen hizmetlerde sürekli başarıyı sağlamak ile gerçekleştirilmektedir.

Endüstriyel halı yıkama işletmelerinde yüksek müşteri memnuniyetine ulaşılması öncelikle verilen hizmetlerde sürekli başarıyı sağlamak ile gerçekleştirilmektedir. İşletmeyi saygın, kalıcı, ve karlı bir konuma eriştirmek ise mükemmel olanı hedef noktasına koyan bir anlayış ile gelişir. Müşteriler tarafından sıkça tercih edilen bir işletme ise çalışan ve kullanılan ekipmanların niteliği ile doğru orantı gösterir. Bu ekipmanlar arasında da yıkamanın en gerekli ürünleri arasında yer alan halı şampuanı bulunmaktadır. Mutlak başarıya erişme isteği doğrultusunda kullanacağınız halı şampuanları, firmayı hedefe taşıyacak en önemli dinamikler arasında yer almaktadır.

Bir halı yıkama tesisinin maksimum müşteri memnuniyetine ulaşabilmesi bakımından halı temizlik ürünlerinin taşıması gereken belli başlı özellikler bulunmaktadır:
• İnsan sağlığına uygun olmalıdır.
• Yıkama işleminin ardından halı üzerinde hiçbir kalıntı bırakmadan kolayca durulanabilmelidir.
• Halı yıkamaya uygun olmayan pH değeri nedeniyle halılar üzerinde yakıcı ve aşındırıcı etkiler oluşturmamalıdır.
• Halılarda solma, renk atması, ağarma, boya dağılması gibi sorunlara yol açmamalıdır.
• Olabilecek en az miktardaki şampuan kullanımıyla halıları en uygun ve etkili biçimde temizleyebilmelidir.

Bu kapsamda Mix Kimyevi Ürünler’in profesyonel kadrosu ile halı temizleme işletmelerinin bütün ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak üzere geliştirilmiş olan Mix halı şampuanları ideal bir halı şampuanının taşıması gereken bütün bu özellikleri bünyesinde barındırır. Mix Kimyevi Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. sahip olduğu uluslararası ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite standart belgeleriyle ürünlerinin güvenilirliğini en üst düzeyde kanıtlamıştır. Mix Kimyevi ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş uzman kimyacılarının uzun ve ihtiyaç odaklı ar-ge çalışmaları sonunda ürettiği;
• Mix Ultra Konsantre Halı Şampuanı: Aktif köpüğü sayesinde sert sularda bile üstün bir temizlik işlemi gerçekleştirir. Düşük kullanım oranı ile nitelikli bir yıkama işlemi gerçekleştirebilmektedir.
• Mix Sensitive Konsantre Halı Şampuanı: Endüstriyel halı yıkama makineleri ile yıkanması gereken el dokuması yün halılarınızın ve hassas makine halılarının en küçük bir soruna yol açmaksızın yıkanabilmeleri için geliştirilmiştir.
• Mix Natural Konsantre Halı Şampuanı: Özellikle makine halılarının endüstriyel bazda yıkanabilmesi için geliştirilmiştir. Yoğun kirlenmelere karşı etkili formülü ve su sertliğinden etkilenmeyen aktif köpüklü yapısıyla makine halılarında her zaman mükemmel bir hijyen sağlar.
• Mix White Konsantre Halı Şampuanı: Yoğun konsantre özelliğe sahip bileşen yapısı sayesinde endüstriyel halı yıkama makinelerinde üst düzey performans gösterir. Mix Kimyevi Ürünler tarafından üretilen bütün şampuanlarda olduğu üzere uygulama sonrasında belirgin fark kolaylıkla kendini göstermektedir.

Temizlik sektöründe mi çalışıyorsunuz?

Toptan Satış Fırsatlarına Göz Atın