Dünya çapında bayilik aramaktayız. Ailemize katılmak ister misiniz?

Halı Şampuanı Nedir?

Halı şampuanları, halı ve kilim temizliğine özgü kullanılan, özel olarak formüle edilmiş bileşiktir.

Halı şampuanları, halı ve kilim temizliğine özgü kullanılan, özel olarak formüle edilmiş bileşiktir. Halı şampuanının en temel amacı halıya zarar vermeden yüksek performansta bir temizlik gerçekleştirmektir. Burada kullanılan halı şampuanının niteliği oldukça önemlidir. Halıya ilk günkü yenilik ve canlılığını kazandıracak konsantre içeriğe ve bol köpürme özelliğine sahip ürünler kullanılmalıdır. Mix Kimya tarafından üretilen Sensitive ve Ultra halı şampuanlarının tercih edilmesi yapılan temizliğin de farkını ortaya koyan bir unsur olacaktır.

Evde halı yıkama işlemlerinde uygulanan halı şampuanları, kullanım oranları açısından bir yıkama tesisine göre farklılık göstermektedir. Yoğun formüle sahip Mix halı şampuanlarının kolaylıkla durulanabilmesi için evde yıkamalar için belirlenen seyreltme oranları göz önünde bulundurulmalıdır.

Temiz ve sağlıklı bir yaşam için ev ortamındaki veya iş yerindeki halılar mikrop ve bakterilerden maksimum düzeyde ayrıştırılmış hijyen seviyesine sahip olmalıdır. Bu derinlemesine temizlik için ise halı şampuanı, leke çıkarıcı vb. ürünler doğru ve yerinde kullanım olduğu sürece başarılı sonuçlar gösterecektir.

Temizlik sektöründe mi çalışıyorsunuz?

Toptan Satış Fırsatlarına Göz Atın