Dünya çapında bayilik aramaktayız. Ailemize katılmak ister misiniz?

Halı Şampuanı Halı Rengine Zarar Verir Mi?

Yıkama sırasında kullanılan bazı kimyasal türleri halılara çeşitli yönlerden zarar verebilmektedir.

Yıkama sırasında kullanılan bazı kimyasal türleri halılara çeşitli yönlerden zarar verebilmektedir. Asitli ürünler, gerekli şartları taşımayan bakanlık onaysız üretilen şampuanlar halılarda istenmeyen problemler yaşanmasına ve renklerinde bozulmalar ile bir takım deformasyonlara neden olabilmektedir. Bu bakımdan gerekli kalite standartlarını taşıyan, halı yapısına zarar vermeyecek şekilde formüle edilmiş şampuanlar tercih edilmesi verimli temizlik sağlanmasında büyük rol üstlenmektedir. Mix tarafından geliştirilen halı şampuanları, halılarınıza hiçbir zarar vermemekte ve nitelikli bir temizlik ortaya koyarak sizi yüksek müşteri memnuniyetine eriştirmektedir.

Temizlenecek halının türü çok iyi bilinmeli ve halı türüne en uygun şampuan kullanılmalıdır. Örneğin hassas yıkama işlemi gerektiren bir halı türünde yapısında hipo içeren ürün seçiminden kaçınılmalı veya temkinli olunmalıdır. Çünkü hipo, yüksek ağartma özelliğiyle halının görüntüsünde ve bütünlüğünde bozulmalara yol açabilmektedir.

Bu sebeple halılarınızı en doğru şampuanlar ile temizlemek üstün bir hijyen sağlarken renklerde solma veya halı yapısında bozulmalar gibi herhangi bir etkiye sebep olmayacaktır.

Temizlik sektöründe mi çalışıyorsunuz?

Toptan Satış Fırsatlarına Göz Atın